Ana Sayfa Zahide Yetiş bugünkü bölüm ~ Zahide Yetiş 31 Ocak 2018 116 Görüntüleme

Zahide Yetiş Show TV 31 Ocak 2018 Çarşamba izle

Zahide Yetiş Show TV 31 Ocak 2018 Çarşamba izle
Zahide Yetiş Show TV 31 Ocak 2018 Çarşamba izle
Bu yayını değerlendir

Zahide Yetiş 31 Ocak 2018, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş 31 Ocak, Zahide Yetiş bugün Ayhan Ercan doğal önerileri

Zahide Yetiş bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel pratik ve lezzetli tarifler, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Ayhan Ercan sedef, egzama, kilo verme ve cilt lekeleri gibi şikayetlere doğal önerilerini paylaşıyor. Ayrıca Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz, belimiz neden ağrır, bel ağrıları ne zaman ciddiye alınmalı, her bel ağrısı bel fıtığı mıdır, ameliyatsız bel fıtığı tedavisi mümkün mü sorularını yanıtlıyor.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 20 Mart 2018 ~ SHOW TV

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş Show TV 23 Ocak 2018 Salı izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 28 Mayıs

Zahide Yetiş’le Program Bilgisi; Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

“Zahide Yetiş’le”, 31 Ocak Çarşamba saat 09.00’da Show TV’de


Yorumlar

Bugün izle