Zahide Yetiş Show TV 1 Şubat 2018 Perşembe izle

Zahide Yetiş Show TV 1 Şubat 2018 Perşembe izle
Bu yayını değerlendir


Zahide Yetiş 1 Şubat 2018, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş 1 Şubat, Zahide Yetiş bugün milföyden kafes poğaça ve trileçe tarifleri

Zahide Yetiş bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel milföyden kafes poğaça ve trileçe tariflerini paylaşırken, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş estetik uygulamalarda saç ekimine dair merak edilen soruların yanıtlarını veriyor.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 25 Nisan 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Zahide Yetiş’le Program Bilgisi; Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

“Zahide Yetiş’le”, 1 Şubat Perşembe saat 09.00’da Show TV’de

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.