Ana Sayfa Zahide Yetiş bugünkü bölüm ~ Zahide Yetiş 12 Mart 2018 223 Görüntüleme

Zahide Yetiş izle 12 Mart 2018

Zahide Yetiş izle 12 Mart 2018
Zahide Yetiş izle 12 Mart 2018
Bu yayını değerlendir

Zahide Yetiş 12 Mart 2018, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş 12 Mart, Zahide Yetiş bugün Alişan Kapaklıkaya yeni öyküler

Zahide Yetiş bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel üç renkli tuzlu kurabiye ve mini milföy pasta tarifi veriyor. Ayrıca sosyal medyada çok konuşulan, hayattan çıkardığı derslerle tüm Türkiye’yi ağlatan, Eğitimci –Yazar Alişan Kapaklıkaya, yepyeni öykülerle Zahide Yetiş’in konuğu oluyor.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 24 Mayıs

Sahibi tarafından kesilmek üzere olan horoz ‘anne’ diyerek son anda kesilmekten kurtuldu. Bu ilginç görüntü stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicileri şaşırttı.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Show TV Zahide Yetiş 6 Mart 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Show TV Zahide Yetiş 5 Mart 2018

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Zahide Yetiş 3 Mayıs 2018

Zahide Yetiş 3 Mayıs 2018

Bugün izle