Ana Sayfa Zahide Yetiş bugünkü bölüm ~ Zahide Yetiş 28 Şubat 2018 158 Görüntüleme

Zahide Yetiş 28 Şubat 2018 ~ Show TV

Zahide Yetiş 28 Şubat 2018 ~ Show TV
Zahide Yetiş 28 Şubat 2018 ~ Show TV
Bu yayını değerlendir

Zahide Yetiş 28 Şubat 2018, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş 28 Şubat, Zahide Yetiş bugün ıspanaklı kızartma, soğan halkası ve havuçlu irmik tatlısı tarifleri

Zahide Yetiş bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel ıspanaklı kızartma, soğan halkası ve havuçlu irmik tatlısı tarifleri verirken, Akupunktur Uzmanı Dr. Murat Topoğlu tatlı krizi yaşayanlar ne yapmalı, günde kaç öğün yemek yenilmeli, ideal kilo nasıl olmalı sorularını yanıtlıyor.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 14 Şubat 2018 ~ Show TV

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş Show TV 18 Ocak 2018 Perşembe izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 22 Mayıs


Yorumlar

Bugün izle