Ana Sayfa Zahide Yetiş bugünkü bölüm ~ Zahide Yetiş 27 Şubat 2018 98 Görüntüleme

Zahide Yetiş 27 Şubat 2018 ~ Show TV

Zahide Yetiş 27 Şubat 2018 ~ Show TV
Zahide Yetiş 27 Şubat 2018 ~ Show TV
Bu yayını değerlendir

Zahide Yetiş 27 Şubat 2018, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş 27 Şubat, Zahide Yetiş bugün dereotlu pofuduk açma ve bisküvili kış keki tarifleri

Zahide Yetiş bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel dereotlu pofuduk açma ve bisküvili kış keki tarifleri verirken, Felsefeci ve ilahiyatçı Prof. Dr. Caner Taslaman dinimizde burçlar var mı, burçlar yaşamımızı etkiler mi, sezaryen doğum kaderimizi etkiler mi, rüyalar gelecekten haber verir mi sorularını yanıtlıyor. Ayrıca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Yrd. Doç. Alp Baturalp diz ve kalça kireçlenmesine dair merak edilen soruların yanıtlarını veriyor.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 14 Mart 2018 izle

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 16 Nisan 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 22 Mart 2018 ~ SHOW TV Canan Karatay


Yorumlar

Bugün izle