Ana Sayfa Zahide Yetiş bugünkü bölüm ~ Zahide Yetiş 25 Ocak 2018 92 Görüntüleme

Zahide Yetiş Show TV 25 Ocak 2018 Perşembe izle

Zahide Yetiş Show TV 25 Ocak 2018 Perşembe izle
Zahide Yetiş Show TV 25 Ocak 2018 Perşembe izle
Bu yayını değerlendir

Zahide Yetiş 25 Ocak 2018, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş 25 Ocak, Zahide Yetiş bugün mısır unlu poğaça ve çikolatalı yaş pasta tarifi

Zahide Yetiş bugün; Estetik Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan sağlıklı ve güzel gülüşlerin sırlarını anlatırken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel mısır unlu poğaça ve çikolatalı yaş pasta tariflerini paylaşıyor. Fizik, Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. Ahmet İnanır’ın bel ve boyun fıtığı neden arttı, hangi hatalar bel boyun fıtığına sebep oluyor, bel fıtığından ameliyatsız kurtulmak mümkün mü sorularını yanıtladığı programda, Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu hastalıklara karşı sağlıklı bir yaşam için doğal karışım önerileri veriyor.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 31 Mayıs

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 16 Nisan 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş Show TV 1 Şubat 2018 Perşembe izle

Zahide Yetiş’le Program Bilgisi; Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

“Zahide Yetiş’le”, 25 Ocak Perşembe saat 09.00’da Show TV’de


Yorumlar

İlginizi çekebilir

Zahide Yetiş 5 Haziran

Zahide Yetiş 5 Haziran

Bugün izle