Ana Sayfa Zahide Yetiş bugünkü bölüm ~ Zahide Yetiş 23 Ocak 2018 94 Görüntüleme

Zahide Yetiş Show TV 23 Ocak 2018 Salı izle

Zahide Yetiş Show TV 23 Ocak 2018 Salı izle
Zahide Yetiş Show TV 23 Ocak 2018 Salı izle
Bu yayını değerlendir

Zahide Yetiş 23 Ocak 2018, Zahide Yetiş 23 Ocak, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş bugün ev yapımı lahmacun ve kelle paça çorbası tarifi

Zahide Yetiş bugün; NLP Uzmanı Berna Türöver NLP – Nöro Linguistik Programlama – Zihin Dili Programlama nedir, hayatımızda hangi alanlarda kullanabiliriz, bilinçaltındaki korkularımızdan nasıl kurtulabiliriz sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel ev yapımı lahmacun ve kelle paça çorbası tarifleri veriyor.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 16 Nisan 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 14 Mart 2018 izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş Elif Korkmazel Tavuklu Sebzeli Makarna Tarifi

Zahide Yetiş’le Program Bilgisi; Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

“Zahide Yetiş’le”, 23 Ocak Salı saat 09.00’da Show TV’de


Yorumlar

İlginizi çekebilir

Zahide Yetiş 29 Mayıs

Zahide Yetiş 29 Mayıs

Bugün izle