Ana Sayfa Zahide Yetiş bugünkü bölüm ~ Zahide Yetiş 22 Ocak 2018 104 Görüntüleme

Zahide Yetiş Show TV 22 Ocak 2018 Pazartesi izle

Zahide Yetiş Show TV 22 Ocak 2018 Pazartesi izle
Zahide Yetiş Show TV 22 Ocak 2018 Pazartesi izle
Bu yayını değerlendir

Zahide Yetiş 22 Ocak 2018, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş bugün patates mücver, sürpriz patates ve devekuşu yumurtası tatlısı tarifi, Zahide Yetiş 22 Ocak

Zahide Yetiş bugün; Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Timur Gürgan kadın hastalıkları, kısırlık ve tüp bebek tedavisinde balanslama tekniğinin detaylarını verirken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel patates mücver, sürpriz patates ve devekuşu yumurtası tatlısı tarifi veriyor. Ayrıca Avukat Olgun Hamarat kadın- erkek ve aile ilişkilerine dair yaşananların hukuksal boyutlarını anlatıyor.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 25 Nisan 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 5 Nisan 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 19 Mart 2018 ~ Show TV

Çocuktan Al Haberi Program Bilgisi; Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

“Zahide Yetiş’le”, 22 Ocak Pazartesi saat 09.00’da Show TV’de


Yorumlar

İlginizi çekebilir

Zahide Yetiş 14 Haziran 2018

Zahide Yetiş 14 Haziran 2018

Bugün izle