Ana Sayfa Zahide Yetiş bugünkü bölüm ~ Zahide Yetiş 21 Şubat 2018 89 Görüntüleme

Zahide Yetiş 21 Şubat 2018 ~ Show TV

Zahide Yetiş 21 Şubat 2018 ~ Show TV
Zahide Yetiş 21 Şubat 2018 ~ Show TV
Bu yayını değerlendir

Zahide Yetiş 21 Şubat 2018, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş 21 Şubat, Zahide Yetiş bugün sarımsaklı ekmek ve mandalinalı kek tarifleri

Zahide Yetiş bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel sarımsaklı ekmek ve mandalinalı kek tarifleri verirken, Dr. Fevzi Özgönül probiyotik beslenmenin önemi nedir, bağırsağımız nasıl çalışıyor, neden çabuk acıkıyoruz ve neden doymuyoruz sorularını yanıtlıyor. Ayrıca Dr. Yüksel Büküşoğlu kök hücre tedavisine dair merak edilenleri anlatıyor.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş Elif Korkmazel Limonlu Çatlak Kurabiye Tarifi

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 13 Nisan Elif Korkmazel Sebzeli Kek Tarifi

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 24 Nisan 2018


Yorumlar

Bugün izle