Ana Sayfa Yemekteyiz bugünkü bölüm ~ Yemekteyiz 1 Şubat 2018 113 Görüntüleme

Yemekteyiz TV8 1 Şubat 2018 Perşembe izle

Yemekteyiz TV8 1 Şubat 2018 Perşembe izle
Yemekteyiz TV8 1 Şubat 2018 Perşembe izle
Bu yayını değerlendir

Yemekteyiz 1 Şubat 2018, Yemekteyiz izle, Yemekteyiz 1 Şubat, Yemekteyiz bugün Vasfiye hanım

Yemekteyiz bugün; Vasfiye hanımın evine gidilecek ve diğer yarışmacılar; Hakan, Esra, Meltem, Serkan ve Vasfiye, Vasfiye hanım nasıl bir menü hazırlayacak, Vasfiye hanım toplamda kaç puan alacak?

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Yemekteyiz 20 Nisan 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Yemekteyiz 30 Mart Kim birinci oldu? Yemekteyiz 30 Mart Kim Kazandı?

Yemekteyiz Yarışma bilgisi; Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Onur Büyüktopçu da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanıyor.


Yorumlar

Bugün izle