Yemekteyiz 19 Şubat 2018 ~ TV8

Yemekteyiz 19 Şubat 2018 ~ TV8
Bu yayını değerlendir


Yemekteyiz 19 Şubat 2018, Yemekteyiz izle, Yemekteyiz 19 Şubat fragmanı, Yemekteyiz bugün yarışmacısı kim olacak?

Yemekteyiz bugün; Sinem Mumay hanımın evine gidilecek ve diğer yarışmacılar; Sinem Mumay, Dağhan Sürek, Metin Gümüşçü, Bilgin Yavru ve Filiz Aydoğdu, Sinem Mumay hanım nasıl bir menü hazırlayacak, Sinem Mumay hanım toplamda kaç puan alacak?

TIKLA >>>  Yemekteyiz 6 Haziran

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Yemekteyiz TV8 29 Ocak 2018 Pazartesi izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.