Ana Sayfa Uğur’la Fenomen Avı 30 Ocak 2018 81 Görüntüleme

Uğur’la Fenomen Avı Show TV 30 Ocak 2018 Salı izle

Uğur’la Fenomen Avı Show TV 30 Ocak 2018 Salı izle
Uğur’la Fenomen Avı Show TV 30 Ocak 2018 Salı izle
Bu yayını değerlendir

Uğur’la Fenomen Avı 30 Ocak 2018, Uğur’la Fenomen Avı izle, Uğur’la Fenomen Avı 30 Ocak, Uğur’la Fenomen Avı bugün Osmanlı mutfağı Ömür Akkor

Uğur’la Fenomen Avı bugün; Osmanlı mutfağı deyince akla ilk gelenlerden olan Ömür Akkor’la asırlık lezzetler yolculuğuna çıkıyor!

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Uğur’la Fenomen Avı Show TV 15 Ocak 2018 Pazartesi izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Uğur’la Fenomen Avı 2 Şubat 2018 ~ Show TV izle

Uğur’la Fenomen Avı Program Bilgisi; Herhangi bir konuda “fenomen benim” diyorsanız sizlere şöhretin ve paranın kapıları açılıyor! Gizli kalmış yetenekler, Türkiye’nin fenomenleri burada keşfediliyor. Uğur Arslan sesine, yeteneğine, becerisine güvenenleri ekranla buluşturuyor.


Yorumlar

Bugün izle