Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu izle 11 Mart 2018

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu izle 11 Mart 2018
Bu yayını değerlendir


Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 11 Mart 2018, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu izle, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 11 Mart, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu bugün Osmaniye Kadirli ilçesi Karatepe köyü

Osmaniye’deki lezzet yolculuğuna Kadirli ilçesine bağlı Karatepe köyünden başlayarak devam ediyor. Misafirperver köy halkı tarafından davul, zurna ekibiyle karşılanıyor. Kazanda toğga çorbası, kazanda etli bulgur pilavı, soğanlı tavuk dolması, ekşili köfte, tirşik, fıstıklı sarı burma tatlısı yapılıyor. Hanımlar sac üzerinde kömbe, sac arası ve sıkma börek pişiriyor. Meşhur kadirli sucuğunun lezzet sırları ekrana geliyor. Zırh kebabı, kaburga, kuşbaşı şiş yapılıyor. Osmaniye’de lezzetiyle damaklarda farklı bir tat bırakan bayram kömbesinin püf noktaları anlatılıyor. Lezzet yolculuğunun son durağında çakıldaklı çorba, kalburabastı, pişme hazırlanıyor. Sunumda birbirinden güzel yöresel türküler seslendiriliyor.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 5 Mayıs 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 18 Şubat 2018 ~ Show TV

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla Lezzet Yolculuğu 31 Mart 2018 "Giresun"


BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Yorumlar 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.