Ana Sayfa Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 10 Mart 2018 192 Görüntüleme

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu izle 10 Mart 2018

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu izle 10 Mart 2018
Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu izle 10 Mart 2018
Bu yayını değerlendir

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 10 Mart 2018, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu izle, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 10 Mart, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu bugün Niğde Bahçeli beldesi

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu bugün; Niğde’deki ilk durağı Bahçeli beldesi oluyor. Davul, zurna ekibi eşliğinde coşkulu bir karşılama yapılıyor. Kazanda bol sulu, kazanda kalle, sulu köfte, orta doldurması, sarığı burma hazırlanıyor. Köyün hanımları, sac üzerinde gözleme ve bazlama pişiriyor. Turgay Başyayla, Niğde’nin tarihi çarşılarını geziyor. Soğan çanağı, elma dolması ve ayva boranasının lezzet sırları anlatılıyor. Niğde tahinli ekmeği hazırlanıyor. Niğde tava, söğürme, elma tatlısı müzik ekibinin yöresel türküleri eşliğinde sunuluyor.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 1 Nisan 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 13 Mayıs 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 5 Mayıs 2018

Yorumlar

Bugün izle