Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 18 Mart 2018 ~ Show TV

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 18 Mart 2018 ~ Show TV
Bu yayını değerlendir


Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 18 Mart Bursa’daki lezzet yolculuğuna Karacabey ilçesine bağlı eski Karaağaç köyünden başlayarak devam ediyor. Misafirperver köy halkı tarafından davul, zurna ekibiyle karşılanıyor. Kazanda lapatan, kazanda oturak fasulye, kazanda düğün çorbası, sıkma, bursa mantısı, ekşili balık yapılıyor. Hanımlar sac üzerinde bazlama ve gözleme pişiriyor. Bursa’da zengin köy kahvaltısı ve patates köftesi hazırlanıyor. Tutmaç çorbası, hünkar beğendi, çanak köfte yapılıyor. Meşhur Bursa kebabının lezzet sırları ekrana geliyor. Lezzet yolculuğunun son durağında kuzu tandır, pideli köfte, cennet künkü pişiriliyor. Sunumda birbirinden güzel yöresel türküler seslendiriliyor.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 14 Nisan 2018 Bilecik Kurşunlu köyü

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 5 Mayıs 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 17 Mart 2018 / Bursa


BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.