Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 10 Şubat 2018 ~ Show TV

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 10 Şubat 2018 ~ Show TV
Bu yayını değerlendir


Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 10 Şubat 2018, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu izle, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 10 Şubat, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu bugün Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesi Beyoğlu köyü 2018.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu bugün; Kahramanmaraş’taki ilk durağı Türkoğlu ilçesine bağlı Beyoğlu köyü oluyor. Davul, zurna ekibi eşliğinde coşkulu bir karşılama yapılıyor. Tirşik, kazanda nohutlu dövme pilavı, kıymalı pancar sarması, içli köfte, sulu yağlı köfte, kıvrım tatlısı hazırlanıyor. Köyün hanımları, sac üzerinde kömbe, börek ve gözleme pişiriyor. Turgay Başyayla, Kahramanmaraş’ın tarihi çarşılarını geziyor. Meşhur Maraş kebabı, yoğurtlu kebap ve ezme kebabının lezzet sırları anlatılıyor. Kiremitte alabalık, ızgarada alabalık ve kiremitte helva yapılıyor. Afşin tava, dibine yakma, hapısa tatlısı gibi özel lezzetlerin sunumunda müzik ekibi yöresel türküler seslendiriyor.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Show TV 20 Ocak 2018 Cumartesi izle

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 6 Mayıs 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.