Survivor Panorama 21 Mart 2018 ~ TV8 Tekrarı saat kaçta

Survivor Panorama 21 Mart 2018 ~ TV8 Tekrarı saat kaçta
Bu yayını değerlendir


21 Mart 2018 Survivor Panorama programı Nur Tuğba Algül ve Öykü Serter’in sunumu, Semih Öztürk’ün yorumları ile Survivor 2018 değerlendirmeleri ile devam ediyor. TV8 Yayın akışında ne yazık ki Survivor Panorama programı tekrarı yok.

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Survivor Panorama 13 Nisan 2018 TV8’de

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Survivor Panorama 10 Nisan 2018, TV8 Yayın akışı 10.04.2018


BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.