Survivor Konuşalım 27 Şubat 2018 ~ TV8

Survivor Konuşalım 27 Şubat 2018 ~ TV8
Bu yayını değerlendir


Survivor Konuşalım 27 Şubat 2018, Survivor Konuşalım izle, Survivor Konuşalım 27 Şubat, Survivor Konuşalım bugün Hakan Nevin’i elemede yazdı

Survivor Konuşalım bugün; Hakan Nevin’i elemede yazdı ve büyük riske girdi görüşleri konuşuldu. Bakalım günün olayı ne olacak her geçen gün yarışma daha heyecanlı olmaya başladı.

TIKLA >>>  17 Mart Cumartesi Survivor Panorama 'Turabi yeni yarışmacıları görünce 'eyvah' dedi'

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Survivor Konuşalım 16 Şubat 2018 ~ TV8

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız içinyeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.