Ana Sayfa Survivor Konuşalım bugünkü bölüm ~ Survivor Konuşalım 22 Şubat 2018 84 Görüntüleme

Survivor Konuşalım 22 Şubat 2018 ~ TV8

Survivor Konuşalım 22 Şubat 2018 ~ TV8
Survivor Konuşalım 22 Şubat 2018 ~ TV8
Bu yayını değerlendir

Survivor Konuşalım 22 Şubat 2018, Survivor Konuşalım izle, Survivor Konuşalım 22 Şubat, Survivor Konuşalım bugün Marcus elendi

Survivor Konuşalım bugün; All Star takımı gönüllerin eleme adaylarını konuştu hakkında konuştu. Nagihan, Sema’nın başarısı karşısında mahçup oldu. Marcus’un elenmesi herkesi şaşırttı.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Survivor Konuşalım 27 Şubat 2018 ~ TV8

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız içinyeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz.Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Survivor Konuşalım 15 Şubat 2018 ~ TV8


Yorumlar

Bugün izle