Survivor Konuşalım 14 Şubat 2018 ~ TV8

Survivor Konuşalım 14 Şubat 2018 ~ TV8
Bu yayını değerlendir


Survivor Konuşalım 14 Şubat 2018, Survivor Konuşalım izle, Survivor Konuşalım 14 Şubat, Survivor bugün Turabi’nin hedef aldığı biri var

Survivor Konuşalım bugün; Hilmi Cem 300 Spartalı gibi başladı. Hakan Ural Turabi’nin hedef aldığı birinin olduğunu söyledi. “Söylediklerinde mesaj var çok tecrübeli bir yarışmacı” dedi. Seda Akgül, “Daha 2. gün ağlamaya lüksü yok” dedi. Nihat Doğan’ın taktik vermesine gerek yok.

TIKLA >>>  Survivor Konuşalım 19 Şubat 2018 ~ TV8

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Survivor Konuşalım 1 Mart 2018 ~ TV8

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.