Ana Sayfa Seda Sayan bugünkü bölüm ~ Seda Sayan 16 Şubat 2018 76 Görüntüleme

Seda Sayan’la 16 Şubat 2018 ~ Show TV

Seda Sayan’la 16 Şubat 2018 ~ Show TV
Seda Sayan’la 16 Şubat 2018 ~ Show TV
Bu yayını değerlendir

Seda Sayan 16 Şubat 2018, Seda Sayan izle, Seda Sayan 16 Şubat, Seda Sayan bugün Şarkıcı İntizar, Binnaz Avcı ve Feridun Konak

Seda Sayan bugün; Şarkıcı İntizar, Binnaz Avcı ile Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Konak, Seda Sayan’ın konuğu oluyor!

TIKLA >>>  Seda Sayan’la Show TV 22 Ocak 2018 Pazartesi izle

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Seda Sayan'la 14 Mart 2018 izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Seda Sayan, Seren Serengil ve Hande Yener''i Nasıl Barıştırdı?


Yorumlar

Bugün izle