Ana Sayfa Seda Sayan bugünkü bölüm ~ Seda Sayan 1 Şubat 2018 103 Görüntüleme

Seda Sayan Show TV 1 Şubat 2018 Perşembe izle

Seda Sayan Show TV 1 Şubat 2018 Perşembe izle
Seda Sayan Show TV 1 Şubat 2018 Perşembe izle
Bu yayını değerlendir

Seda Sayan 1 Şubat 2018, Seda Sayan izle, Seda Sayan 1 Şubat, Seda Sayan bugün Deniz Akkaya, Baha ve Ferah Zeydan

Seda Sayan bugün; sunucu-model Deniz Akkaya, sevilen şarkıcı Baha ve şarkılarıyla internette sesini duyuran Ferah Zeydan olacak. Müzik ve sohbet eşliğinde ilerleyecek olan canlı yayında her zaman olduğu gibi alanında uzman isimler şov dünyasının nabzını tutacak.

TIKLA >>>  Seda Sayan’la Show TV 22 Ocak 2018 Pazartesi izle

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Seda Sayan’la Show TV 25 Ocak 2018 Perşembe izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Show TV Seda Sayan'la 26 Mart 2018

Seda Sayan’la Program Bilgisi; Magazin köşesinde alanındaki uzman isimler ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak, başka hiçbir yerde duymadığınız detaylar “Seda Sayan’la”da masaya yatırılacak. “Seda Sayan’la” hafta içi her gün canlı yayınla saat 15.00’te Show TV’de!


Yorumlar

İlginizi çekebilir

Seda Sayan 6 Nisan 2018

Seda Sayan 6 Nisan 2018

Bugün izle