Pelin Çift ile Gündem Ötesi 21 Şubat 2018 ~ TRT 1

Pelin Çift ile Gündem Ötesi 21 Şubat 2018 ~ TRT 1
Bu yayını değerlendir


Pelin Çift ile Gündem Ötesi 21 Şubat 2018, Pelin Çift ile Gündem Ötesi izle, Pelin Çift ile Gündem Ötesi 21 Şubat ,Pelin Çift ile Gündem Ötesi bugün Anadolu’nun inanç dünyası

Pelin Çift ile Gündem Ötesi bugün; Tarih boyunca Anadolu’nun inanç dünyası nasıl şekillendi? Geçmişte ve günümüzde kimler, hangi yöntemlerle İslam’ı dejenere etmek için çalışıyor?

TIKLA >>>  Pelin Çift ile Gündem Ötesi 11 Nisan 2018, TRT 1 Yayın akışı 11.04.2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Pelin Çift ile Gündem Ötesi 18 Nisan 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız içinyeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz.Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.