Ana Sayfa Pazar Sürprizi 11 Mart 2018 139 Görüntüleme

Pazar Sürprizi izle 11 Mart 2018

Pazar Sürprizi izle 11 Mart 2018
Pazar Sürprizi izle 11 Mart 2018
Bu yayını değerlendir

Pazar Sürprizi 11 Mart 2018, Pazar Sürprizi izle, Pazar Sürprizi 11 Mart, Pazar Sürprizi bugün magazin haberleri

Pazar Sürprizi bugün; Bülent Ersoy kimler için “Makineyle şarkıcı oldular” dedi? Hande Erçel, hakkındaki hangi soruyu “Yok öyle bir şey” diyerek yalanladı? Çukur’un “Emrah Amir”i Alperen Duymaz çok konuşulan rolüyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı! Nebahat Çehre’nin Diyarbakır turunda yanında yalnızca Show TV vardı!

TIKLA >>>  Pazar Sürprizi 11 Şubat 2018 ~ Show TV

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Pazar Sürprizi Show TV 28 Ocak 2018 Pazar izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Pazar Sürprizi Show TV 21 Ocak 2018 Pazar izle

Show TV ekranının sevilen magazin programı “Pazar Sürprizi”, Elif Özkul’un sunumu ile bu hafta da hiçbir yerde bulamayacağınız haber ve röportajlarla ekranlarınıza geliyor.

 


Yorumlar

İlginizi çekebilir

Pazar Sürprizi 8 Nisan 2018

Pazar Sürprizi 8 Nisan 2018

Bugün izle