Pazar Sürprizi 4 Mart 2018 ~ Show TV

Pazar Sürprizi 4 Mart 2018 ~ Show TV
Bu yayını değerlendir


Pazar Sürprizi 4 Mart 2018, Pazar Sürprizi izle, Pazar Sürprizi 4 Mart, Pazar Sürprizi bugün magazin haberleri

Pazar Sürprizi bugün; Ece Erken, eski dostu Demet Akalın’ın hangi sözüyle hata yaptığını söyledi? Merve Boluğur gece yarısı nasıl arabasını şaşırdı? Selami Şahin’in eşinden enteresan sözler! Eşinin flörtlerine nasıl göz yumuyor?

TIKLA >>>  Pazar Sürprizi 6 Mayıs 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Pazar Sürprizi Show TV 14 Ocak 2018 Pazar izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.