Pazar Sürprizi 18 Mart 2018 ~ Show TV

Pazar Sürprizi 18 Mart 2018 ~ Show TV
Bu yayını değerlendir


Pazar Sürprizi 18 Mart; “Çukur” dizisinin Sultan Ana’sı Perihan Savaş’ın Trabzon çıkarmasında neler yaşandı? Engin Akyürek bilinmeyenlerini, ayna takıntısını ve Beşiktaş sevdasını Pazar Sürprizi’ne anlattı! Ünlülerden Hülya Avşar’ın kadınlarla ilgili sözlerine büyük tepki var!

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Pazar Sürprizi 18 Şubat 2018 ~ Show TV

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Pazar Sürprizi Show TV 21 Ocak 2018 Pazar izle

Show TV ekranının sevilen magazin programı “Pazar Sürprizi”, Elif Özkul’un sunumu ile bu hafta da hiçbir yerde bulamayacağınız haber ve röportajlarla ekranlarınıza geliyor.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.