Olay Yeri Balçiçek İlter 9 Mart 2018

Olay Yeri Balçiçek İlter 9 Mart 2018
Bu yayını değerlendir


Balçiçek İlter ile Olay Yeri 9 Mart 2018, Olay Yeri izle, Olay Yeri 9 Mart, Olay Yeri bugün Maden İşçisi Murat Şahin cinayeti kim öldürdü katil kim? Cinayete Mi Kurban Gitti?

Olay Yeri bugün; Şoke Eden İddia! Yasemin Ve Babası Eşl Murata Elektroşok Mu Uyguladı? Maden İşçisi Murat Şahin Cinayete Mi Kurban Gitti? Askerleri Dolandırdığı İddia Edilen Ecevit Bey, Hakkındaki Suçlamalara Cevap Verdi! 78 Yaşındaki Alzheimer hastası Ali Özdemir Aranıyor! İsmail Astsubaya Ne Oldu? Ailesi 9 Aydır Haber Alamadıkları Çocuklarının Hayatından Endişe Ediyor! Gizem, Damla ve Nigar Çocuk Avcısı Seri Katil Aranıyor. 12 Yaşındaki Damla, 13 Yıl Önce Hunharca Katledildi! Dilara Kandak’ın Battaniyeye Sarılı Cesedi Tarlaya Gömülmüş Halde Bulundu. 2 Çocuk Annesi Dilara Kandak’ı Kim Ya Da Kimler Öldürdü?

TIKLA >>>  Olay Yeri 11 Mayıs 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Olay Yeri 8 Mart 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.