Olay Yeri 30 Mart 2018 saat 13.00’de Star TV’de

Olay Yeri 30 Mart 2018 saat 13.00’de Star TV’de
Bu yayını değerlendir


Olay Yeri programı 30 Mart 2018 SON DAKİKA GÜLDEN HANIM ABDULLAH’IN ÖZ ANNESİ Mİ? DNA SONUCU AÇIKLANDI! LEYLA HANIM GÜNLERDİR GÖRMEDİĞİ OĞLUNA KAVUŞABİLECEK Mi? TÜRKİYE’Yİ SARSAN İDDİADA FLAŞ GELİŞME’ HASTA BAKICI TUNA B. BAKIRKÖY İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İFADEYE ÇAĞIRILDI!

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Olay Yeri bugün 17 Mayıs 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Olay Yeri 9 Şubat 2018 ~ Star TV


BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Yorumlar 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.