Olay Yeri 27 Şubat 2018 ~ Star TV

Olay Yeri 27 Şubat 2018 ~ Star TV
Bu yayını değerlendir


Balçiçek İlter ile Olay Yeri 27 Şubat 2018, Olay Yeri izle, Olay Yeri 27 Şubat, Olay Yeri bugün Astsubay İsmail Bulundu mu?

Olay Yeri bugün; İsmail Özcan, 9 aydır kayıp ve aranıyor. İsmail Özcan nerede bulundu mu? Bakalım kısa sürede bir haber gelecek mi? Astsubay İsmail Bulundu mu? Ece Elena olayı nasıl sonuçlandı işte hepsi programda devam ediyor.

TIKLA >>>  Olay Yeri 9 Şubat 2018 ~ Star TV

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Olay Yeri 7 Haziran

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.