Ana Sayfa Hayatta Herşey Var Beyaz TV Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 120 Görüntüleme

Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Burç Yorumları ~ Beyaz TV

Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Burç Yorumları ~ Beyaz TV
Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Burç Yorumları ~ Beyaz TV
Bu yayını değerlendir

Hayatta Herşey Var 26 Şubat 2018, Hayatta Herşey Var izle, Hayatta Herşey Var 26 Şubat, Hayatta Herşey Var bugün Nuray Sayarı burç yorumları

Hayatta Herşey Var bugün; her pazartesi olduğu gibi daimi konuk olan Nuray Sayarı haftalık burç yorumlarını yapacak. İzleyenlerinde gönderdiği doğum tarihi ve saati ile özel Koç, Boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının burç yorumları da yapacak. Nur Viral ile Beyaz TV Hayatta herşey var Nuray Sayarı canlı.

TIKLA >>>  Beyaz TV Nuray Sayarı 16 Nisan 2018 Burç Yorumları

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Nuray Sayarı Beyaz TV 9 Nisan – 15 Nisan 2018 Yengeç burç yorumları

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Nuray Sayarı Haftalık YAY burcu yorumu Beyaz TV 26 Mart – 1 Nisan 2018


Yorumlar

Bugün izle