Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Show TV 28 Ocak 2018 Pazar izle

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Show TV 28 Ocak 2018 Pazar izle
Bu yayını değerlendir


Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 28 Ocak 2018, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu izle, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 28 Ocak, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu bugün Adana Ceyhan ilçesi Mangit köyü

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu bugün; Adana’daki lezzet yolculuğuna Ceyhan ilçesinden başlayarak devam ediyor. Misafirperver büyük Mangit köyü halkı tarafından coşkuyla karşılanıyor. Folklor ekibinin gösterisi büyük beğeni topluyor. Kazanda tirşik, kazanda dövme pilav, kabak çintlemesi, karakuş tatlısı, yüksük çorbası, içli köfte yapılıyor. Köyün hanımları bir araya geliyor birlikte bazlama, sıkma hazırlıyorlar. Adana’nın lezzet simgesi Adana kebabının püf noktaları anlatılıyor. Mevsimin olmazsa olmazlarından balık, testide lagos, levrek beğendi ve tuzda balık olarak lezzet yolcularına sunuluyor. Turgay Başyayla, Adana’nın sevilen tatları cevizli fıstıklı kaymaklı, taş kadayıfın, sofralara nasıl geldiğini ekrana taşıyor. Kuzu tandır, beyti sarma, fıstıklı kadayıf hazırlanıyor. Müzik ekibinin seslendirdiği yöresel türküler muhteşem tatların olduğu sofrayı şenlendiriyor.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Show TV 14 Ocak 2018 Pazar izle

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 14 Nisan 2018 Bilecik Kurşunlu köyü

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Program Bilgisi;

Anadolu’nun; damakları bayram ettiren geleneksel lezzetleri ile tanışıp, kültürel ve doğal güzelliklerine doğru masalsı bir yolculuğa çıkmak isteyenler müjde! Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu yurdumuzun yüzlerce yıllık eşsiz tatlarını; il il, ilçe ilçe, köy köy gezip sizlerle buluşturmaya geliyor.

Lezzet Yolculuğu’nda Turgay Başyayla, sanatçı kişiliğini türküleri eşliğinde sizlerle buluşturacak. Yörenin lezzetlerini, kimi zaman yöreye özgü restaurantlarda aşçılarımız ile kimi zamansa Anadolu insanının bilgeliğiyle yoğrulmuş ninelerimiz ve teyzelerimizin görsel bir şöleni andıran otantik yemek tarifleriyle sizlere sunacak ve lezzet rüzgarları estirecek.

“Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu”, 28 Ocak Pazar günü saat 13.00’te Anadolu’nun geleneksel lezzetleri ile Show TV’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.