Ana Sayfa Kendine İyi Bak 3 Mart 2018 179 Görüntüleme

Kendine İyi Bak 3 Mart 2018 ~ Show TV

Kendine İyi Bak 3 Mart 2018 ~ Show TV
Kendine İyi Bak 3 Mart 2018 ~ Show TV
Bu yayını değerlendir

Kendine İyi Bak 3 Mart 2018, Kendine İyi Bak izle, Kendine İyi Bak 3 Mart, Kendine İyi Bak bugün konukları 2018.

Kendine İyi Bak bugün; Ebru Akel Sancak yapımı kolay, tadı lezzetli, avokadolu yeşil içecek tarifi verirken, Zayıflama ve Detoks Uzmanı Meltem Şarkışlalı bölgesel zayıflama yöntemlerinin detaylarını veriyor. Girişimci Hüseyin Cengiz’in kemik suyunun sağlığa ve güzelliğe faydalarını paylaşacağı programda, Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Serkan Aydoğdu 40 yaş üstü hamileliklerde uygulanan tedaviler ve tüp bebek tedavisini anlatıyor. Ayrıca Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Kandullu ultrasonik liposuction uygulaması ile ilgili merak edilenleri yanıtlıyor.

TIKLA >>>  Kendine iyi bak burç yorumları 9 Haziran 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Kendine İyi Bak 1 Nisan 2018 Kendine iyi Bak 1 Nisan ekmek tarifleri

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Kendine iyi bak 10 Haziran 2018


Yorumlar

Bugün izle