Ana Sayfa Kendine İyi Bak 10 Şubat 2018 77 Görüntüleme

Kendine İyi Bak 10 Şubat 2018 ~ Show TV

Kendine İyi Bak 10 Şubat 2018 ~ Show TV
Kendine İyi Bak 10 Şubat 2018 ~ Show TV
Bu yayını değerlendir

Kendine İyi Bak 10 Şubat 2018, Kendine İyi Bak izle, Kendine İyi Bak 10 Şubat, Kendine İyi Bak bugün konukları 2018.

Kendine İyi Bak bugün; İç Hastalıkları ve Beslenme Uzmanı Dr. Ayça Kaya tok tutmaya yardımcı çorba, zayıflamaya yardımcı ton balıklı salata, kilo aldırmayan börek, iştah kesmeye yardımcı rezene çayı tarifleriyle konuk olurken, Zayıflama ve Detoks Uzmanı Meltem Şarkışlalı ahtapot zayıflama yönteminin detaylarını veriyor. Ortodonti Uzmanı Doç. Dr. Ruhi Nalçacı’nın çene ameliyatları ve diş teli tedavisinin detaylarını verdiği programda, Moleküler Biyoteknoloji Uzmanı Vedat Burak Budak yara ve leke izlerinde kök hücre tedavisinin detaylarını paylaşıyor.

TIKLA >>>  Kendine iyi bak 24 Mart 2018 izle

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Kendine İyi Bak 25 Şubat 2018 ~ Show TV

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Kendine iyi Bak 2 Haziran 2018


Yorumlar

Bugün izle