Ana Sayfa Gerçeğin Peşinde bugünkü bölüm ~ Gerçeğin Peşinde 9 Şubat 2018 94 Görüntüleme

Gerçeğin Peşinde 9 Şubat 2018 ~ TV8

Gerçeğin Peşinde 9 Şubat 2018 ~ TV8
Gerçeğin Peşinde 9 Şubat 2018 ~ TV8
Bu yayını değerlendir

Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 9 Şubat 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde 9 Şubat, Gerçeğin Peşinde bugün Özlenen’in ölümündeki sır ne?

Gerçeğin Peşinde bugün; Sevim Dursun eşinin ilk karısından olan kızı Sultan Dursun’u aramaya devam ediyor! Özlenen’in annesi stüdyomuzda konuğumuz… Özlenen’in ölümündeki sır ne? Fehmi Özcan’ın ölümüyle ilgili, ses kayıtları bizi ne gibi sonuçlara götürecek? 2,5 milyon liralık evleri ellerinden dolandırıcılar tarafından bir imzayla alınan Mehmet bey ve eşi Rabia hanım canlı yayında.

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 26 Şubat 2018 ~ TV8

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi hangi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 24 Nisan 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 7 Haziran


Yorumlar

Bugün izle