Ana Sayfa Gerçeğin Peşinde bugünkü bölüm ~ Gerçeğin Peşinde 27 Şubat 2018 89 Görüntüleme

Gerçeğin Peşinde 27 Şubat 2018 ~ TV8

Gerçeğin Peşinde 27 Şubat 2018 ~ TV8
Gerçeğin Peşinde 27 Şubat 2018 ~ TV8
Bu yayını değerlendir

Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 27 Şubat 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde 27 Şubat, Gerçeğin Peşinde bugün Çiğdem Deniz ailesini buldu mu?

Gerçeğin Peşinde bugün; Ganime Varsak’ın anne ve babası canlı yayında kızlarının ölümü ile ilgili şüphelerini anlatıyorlar! Çiğdem Deniz ailesini bulabilecek mi? Mahalleli kendisinden neyi saklıyor?

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 19 Nisan 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi hangi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Serap Ezgü Gerçeğin Peşinde 2 Nisan 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 7 Mart 2018


Yorumlar

Bugün izle