Ana Sayfa Gerçeğin Peşinde bugünkü bölüm ~ Gerçeğin Peşinde 27 Mart 2018 240 Görüntüleme

Gerçeğin Peşinde 27 Mart 2018 izle

Gerçeğin Peşinde Son Bölüm izle, Gerçeğin Peşinde 27 Mart 2018 izle, Gerçeğin Peşinde 27 Mart 2018, Gerçeğin Peşinde 27 Mart.
Gerçeğin Peşinde 27 Mart 2018 izle
Bu yayını değerlendir

Gerçeğin Peşinde 27 Mart 2018 Muhterem hanım ve boşanmak istediği eşi Erdal bey canlı yayında. Korhan Taşkent ve Zehra Çaycı dosyasında ilerliyoruz. Kızları 14 gündür kayıp olan Melek hanım çocuklarını arıyor.

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 23 Şubat 2018 ~ TV8

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 22 Mayıs

Yorumlar

Bugün izle