Gerçeğin Peşinde 26 Şubat 2018 ~ TV8

Gerçeğin Peşinde 26 Şubat 2018 ~ TV8
Bu yayını değerlendir


Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 26 Şubat 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde 26 Şubat, Gerçeğin Peşinde bugün Ganime Varsak

Gerçeğin Peşinde bugün; Çocukların oynadıkları bir bilgisayar oyunu ölüme sebep olabilir mi? 16 yaşındaki Ahmet bu oyunun kurbanı mı oldu? Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada yayınladılar! Ganime Varsak’ın eşi Salih Varsak canlı yayında! Ganime Varsak’ın ölümünün ardındaki sır ne?

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 6 Haziran

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi hangi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Serap Paköz Gerçeğin Peşinde TV8 26 Ocak 2018 Cuma izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.