Gerçeğin Peşinde 16 Şubat 2018 ~ TV8

Gerçeğin Peşinde 16 Şubat 2018 ~ TV8
Bu yayını değerlendir


Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 16 Şubat 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde 16 Şubat, Gerçeğin Peşinde bugün Özlenen Baz’ın ölümüyle ilgili sır

Gerçeğin Peşinde bugün; İsmail Karataş’ın imzasını taklit ederek kendisini 177 bin TL borçlandıran yeğeni, İsmail bey’in yuvasının yıkılmasına sebep mi olacak? Özlenen Baz’ın ölümüyle ilgili sır perdesi aralanıyor! Yıldıray bey canlı yayında yeni açıklamalar yapıyor! Sevim Dursun ölen eşinin kızını arıyor! Ortaya çıkan bir itirafçı Kaya ailesini umutlandırdı! Hira bebeği balkondan atarak ölümüne sebep olan Türkan İ. müebbet hapis cezasına çarptırıldı!

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 15 Mayıs 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi hangi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 12 Şubat 2018 ~ TV8

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.