Ana Sayfa Gerçeğin Peşinde bugünkü bölüm ~ Gerçeğin Peşinde 15 Şubat 2018 83 Görüntüleme

Gerçeğin Peşinde 15 Şubat 2018 ~ TV8

Gerçeğin Peşinde 15 Şubat 2018 ~ TV8
Gerçeğin Peşinde 15 Şubat 2018 ~ TV8
Bu yayını değerlendir

Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 15 Şubat 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde 15 Şubat, Gerçeğin Peşinde bugün Özlenen cinayet mi

Gerçeğin Peşinde bugün; Sokak ortasında Işık hanım’ı kaçırmaya çalışan şahıs madde etkisi altında mıydı? 3 çocuk babası olan şahıs cezasını çekecek mi? Eğlenmeye gittiği arkadaşından ayrıldı, 40 dakika sonra otoban ortasında cesedi bulundu! Görme ve işitme engelli İsmail Karataş öz yeğeni tarafından imzası taklit edilerek 177 bin lira nasıl borçlandırıldı? Sultan ve Ramazan kardeş olup olmadıklarının ortaya çıkması için DNA örneği verecek.

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 20 Mart 2018 izle 210. Bölüm

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi hangi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 19 Şubat 2018 ~ TV8

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Gerçeğin Peşinde 8 Mayıs 2018


Yorumlar

İlginizi çekebilir

Gerçeğin Peşinde 6 Haziran

Gerçeğin Peşinde 6 Haziran

Bugün izle