Ana Sayfa Gelinim Mutfakta 21 Mart 2018 293 Görüntüleme

Gelinim Mutfakta 22 Mart Perşembe 9. Bölüm Videosu Fragmanı

Gelinim Mutfakta 22 Mart Perşembe 9. Bölüm neler olacak ve günün birincisi tanıtım videosu...
Gelinim Mutfakta 22 Mart Perşembe 9. Bölüm Videosu Fragmanı
Bu yayını değerlendir

Gelinim Mutfakta 9. Bölüm Fragmanı yayında! Eleme günü yaklaştıkça yarışmacılar arasındaki gerginlikler artmaya başlıyor! Gelinim Mutfakta, hafta içi her gün saat 12.45’te Kanal D’de! Seniye ve Hüsniye ile neden tartıştı? Bilezik telaşına düşen gelinler hangi tartışmanın içine giriyor? Gün birincisi kim olacak?

TIKLA >>>  Kanal D Gelinim Mutfakta 26 Mart 2018

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Gelinim Mutfakta 15 Haziran 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Gelinim Mutfakta 4 Haziran

Yorumlar

Bugün izle