Ana Sayfa Gelinim Mutfakta 14 Mart 2018 163 Görüntüleme

Gelinim Mutfakta 14 Mart 2018 izle 3. Bölüm Fragmanı

Gelinim Mutfakta 14 Mart 2018 izle 3. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 14 Mart 2018 izle 3. Bölüm Fragmanı
Bu yayını değerlendir

Gelinim Mutfakta 14 Mart 2018, Gelinim Mutfakta izle, Gelinim Mutfakta 14 Mart fragmanı, Gelinim Mutfakta bugün “Patlıcanlı Pilav”

Gelinim Mutfakta 3. Bölüm Fragmanı yayında! Yarışmacılar “Patlıcanlı Pilav” için ustalıklarını sergileyecekler! Gelinim Mutfakta, hafta içi her gün saat 12.45’te Kanal D’de!

Arzu’nun havaya girdiğini düşünen diğer gelin adaylarının Arzu’ya tavrı ne olacak? Hatice sesini neden yükseltti? Yarışma öncesi elini yakan Tuğçe’ye beklenmedik eleştiriler. Ayşegül ve Arzu arasında yaşanan gerginliğe kayınvalidelerin tepkisi ne olacak? Hüsniye hanım Arzu’ya neden “haddini bil” dedi, bu duruma Seniye hanım’ın tepkisi ne olacak?

TIKLA >>>  Gelinim Mutfakta 21 Haziran 2018

Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile hafta içi her gün Kanal D’de.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Gelinim Mutfakta 29 Haziran 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Gelinim Mutfakta 3 Temmuz 2018

 


Yorumlar

İlginizi çekebilir

Gelinim Mutfakta 29 Mayıs

Gelinim Mutfakta 29 Mayıs

Bugün izle