Ana Sayfa Gelin Evi bugünkü bölüm ~ Gelin Evi 9 Mart 2018 193 Görüntüleme

Gelin Evi 9 Mart 2018 Kim Kazandı?

Gelin Evi 9 Mart 2018 Kim Kazandı?
Gelin Evi 9 Mart 2018 Kim Kazandı?
Bu yayını değerlendir

Gelin Evi 9 Mart 2018, Gelin Evi izle, Gelin evi 9 Mart, Gelin Evi bugün kim kazandı birinci oldu?

Gelin Evi bugün; 7 aylık evli, 25 yaşında, Sevda Aydoğan’ın evine konuk olunuyor. Sevda Hanım’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

TIKLA >>>  Gelin Evi 1 Haziran 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Gelin Evi 27 Şubat 2018 ~ Duygu Cantürk Show TV

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Gelin evi 6 Nisan Haftanın finali kim kazandı? kim birinci oldu?


Yorumlar

Bugün izle