Evrim Akın izle 10 Mart 2018

Evrim Akın izle 10 Mart 2018
Bu yayını değerlendir


Çocuktan Al Haberi 10 Mart 2018, Çocuktan Al Haberi izle, Çocuktan Al Haberi 10 Mart, Çocuktan Al Haberi bugün Hatice Erik, Kerem Koban ve Ceylan Özcan

Çocuktan Al Haberi bugün; Hatice Erik, Kerem Koban ve Ceylan Özcan yarışacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulacağı, verdikleri ya da veremedikleri cevaplarla hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak “Çocuktan Al Haberi” programını sakın kaçırmayın.

TIKLA >>>  Çocuktan Al Haberi Show TV 13 Ocak 2018 Cumartesi izle

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Çocuktan Al Haberi 17 Mart 2018 Show TV

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Çocuktan Al Haberi 8 Nisan 2018


BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.