Ana Sayfa Çok Aramızda 7 Temmuz 2018 176 Görüntüleme

Demet Akbağ ile Çok Aramızda 7 Temmuz 2018

Demet Akbağ ile Çok Aramızda son bölüm izle, Show TV Yayın akışı 7 Temmuz 2018, Demet Akbağ ile Çok Aramızda 7 Temmuz 2018 izle, Çok Aramızda 7 Temmuz
Demet Akbağ ile Çok Aramızda 7 Temmuz 2018
5 (100%) 2 votes

Çok Aramızda

Çok Aramızda 7 Temmuz 2018 Demet Akbağ, şaka ekibiyle, şaşırtmaya ve güldürmeye devam ediyor! İşte bu haftanın şanslı ünlüleri: Sinan Akçıl, Nuri Alço, Cem Belevi ve Muazzez Abacı! Fragmanları için bakınız

Show TV Cumartesi Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Show TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Show TV Yayın akışı 07.07.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Gelin Evi kim birinci 18 Mayıs 2018

Show TV

Show TV Yayın Akışı 7 Temmuz 2018 – Cumartesi

06:15 Güldüy Güldüy Show Çocuk
08:15 Kendine İyi Bak
10:00 Cumartesi Sürprizi
13:00 Çocuktan Al Haberi
15:00 Meleklerin Aşkı
18:45 Show Ana Haber
20:00 Demet Akbağ İle Çok Aramızda
23:15 Darısı Başımıza
8 Temmuz 2018 – Pazar
01:45 Meleklerin Aşkı
03:45 Cumartesi Sürprizi
05:15 Aşk Laftan Anlamaz
06:15 Güldüy Güldüy Show Çocuk

TIKLA >>>  Demet Akbağ ile Çok Aramızda 1 Haziran 2018

Demet Akbağ İle Çok Aramızda sunucusu Demet Akbağ hakkında kısa bilgi;

Çok Aramızda

Çok Aramızda

Demet Akbağ, Türk oyuncu.
Doğum tarihi: 23 Aralık 1959 (58 yıl yaşında), Denizli
Boy: 1,74 m
Eş: Zafer Çika (e. 1999), İskender Akbağ (e. 1981–1984), Saim Arpat (e. ?–1996)
Kardeşleri: Sedef İybar, Kemal İybar
Çocuklar: Ali Çika Kaynak: Vikipedi

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Demet Akbağ ile Çok Aramızda 25 Mayıs

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Demet Akbağ ile Çok Aramızda 18 Mayıs 2018

Demet Akbağ ile Çok Aramızda Program Bilgisi
Bugüne kadar sinema ve televizyonda canlandırdığı karakterler ile milyonların sevgisini kazanan Akbağ, bu kez ekrana bir çete lideri olarak geliyor! Demet Akbağ, yönetimindeki “şaka çetesi”, Türkiye’nin bir çok ünlü ismine akla hayale gelmeyecek şakalar yapıyor!

İki ay boyunca büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, kimi zaman helikopter çalındı; kimi zaman açık denizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı… Karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibi, yaklaşık 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetti! Dünyada da farklı örnekleri bulunan program çekimlerinde “şaka kurbanlarına” adrenalini yüksek anlar yaşatan Demet Akbağ, ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıktı!


Yorumlar

Bugün izle