Ana Sayfa Bir Hülya Avşar Sohbeti 10 Mart 2018 244 Görüntüleme

Bir Hülya Avşar Sohbeti izle 9 Mart 2018

Bir Hülya Avşar Sohbeti izle 9 Mart 2018
Bir Hülya Avşar Sohbeti izle 9 Mart 2018
Bu yayını değerlendir

Bir Hülya Avşar Sohbeti 9 Mart 2018, Bir Hülya Avşar Sohbeti izle, Bir Hülya Avşar Sohbeti 9 Mart, Bir Hülya Avşar Sohbeti bugün Avukat Kezban Hatemi

Bir Hülya Avşar Sohbeti bugün; Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu ünlü avukat; Kezban Hatemi

“Erkek egemen toplum kadınının gücünden korkuyor.”

Kezban Hatemi, kadına şiddetin son yıllarda artmasının nedenlerini Hülya Avşar’a anlattı

TIKLA >>>  Bir Hülya Avşar Sohbeti Star TV 26 Ocak 2018 Cuma izle

Kezban Hatemi, üniversitede hocalığını yapan hukuk profesörü Hüseyin Hatemi’yle 46 yıldır süren evliliğini de programında anlattı.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Bir Hülya Avşar Sohbeti 30 Mart 2018 - Yalın

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Bir Hülya Avşar Sohbeti 23 Şubat 2018 ~ Onur Büyüktopçu Star TV

Yorumlar

Bugün izle