Bir Hülya Avşar Sohbeti 16 Mart 2018 – Yeşim Salkım

Bir Hülya Avşar Sohbeti 16 Mart 2018 – Yeşim Salkım
Bu yayını değerlendir


Bir Hülya Avşar Sohbeti bugün; Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu: Yeşim Salkım

‘Sen Benden Önce Nasıl Altın Portakal Alırsın?’ Hülya Avşar, ‘Şarkıcı’ filmiyle Altın Portakal ödülü alan Yeşim Salkım’ı kıskandığını itiraf etti.

‘Başımdan Geçen Tehlikeli Evliliğim Hala Devam Ediyor’

Hülya Avşar’ın ‘Neden albüm çıkaramıyorsun?’ sorusuna Yeşim Salkım eski eşi Hakan Uzan’a göndermelerde bulunarak cevapladı.

‘Hakan Uzan’ın Şöhretinden Etkilendim’

TIKLA >>>  Bir Hülya Avşar Sohbeti Star TV 26 Ocak 2018 Cuma izle

‘Hakan’ı Çok Sevdim’

Yeşim Salkım, 1990’ların medya patronu Hakan Uzan’la yaptığı evliliğiyle ilgili çok özel itiraflarda bulundu. Hakan Uzan’ın şöhretinden çok etkilendiğini söyleyen Yeşim Salkım Hakan’ı çok sevdim diyerek itirafta da bulundu. Hakan’la sevgiliyken paranoyaklaştığını söyleyen Salkım, Hakan’ın güzel kadın zaafı olduğu için ayrıldık şeklinde açıklama yaptı.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Bir Hülya Avşar Sohbeti Star TV 19 Ocak 2018 Cuma izle

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Bir Hülya Avşar Sohbeti 6 Nisan 2018 Oktay Kaynarca


BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.