Ana Sayfa Gelinim Mutfakta 15 Mart 2018 254 Görüntüleme

16 Mart Gelinim Mutfakta Yarışması Hafta Finalinde Altıları kim Kazanacak

16 Mart Gelinim Mutfakta Yarışması Hafta Finalinde Altıları kim Kazanacak
Bu yayını değerlendir

Gelinim Mutfakta 16 Mart 2018, Gelinim Mutfakta izle, Gelinim Mutfakta 16 Mart fragmanı, Gelinim Mutfakta 15 Mart Hafta Finalinde Altıları kim Kazanacak. Gelinim Mutfakta kim kazandı kim birinci oldu. Gelinim Mutfakta 4. Bölümde yarışmacıların kazanacakları altınları görmeleri onları daha da hırslandırdı! Fatih Ürek, yarışmacılara kazanacakları altın bilezikleri gösterdi. Yarın hafta birincisi olacak yarışmacı 5 tane altın bileziğin de sahibi olacak! Yarışmacıların gördükleri altınlardan dolayı adeta gözleri kamaştı!

TIKLA >>>  Gelinim Mutfakta 1 Haziran 2018

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Gelinim Mutfakta 17 Nisan 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Gelinim Mutfakta 18.07.2018

Yorumlar

Bugün izle