Ana Sayfa Zahide Yetiş bugünkü bölüm ~ Zahide Yetiş 21 Mart 2018 170 Görüntüleme

21 Mart Çarşamba Zahide Yetiş programı konuk “İyilik Atölyesi” çalışanları

21 Mart 2018 Zahide Yetiş programı yeni bölümü konukları ile dikkatleri çekecek...
21 Mart Çarşamba Zahide Yetiş programı konuk “İyilik Atölyesi” çalışanları
Bu yayını değerlendir

21 Mart 2018 Zahide Yetiş programı konuk “İyilik Atölyesi” çalışanları oluyor. Hepsi Down sendromlu gençler ve annelerinden bir araya gelen projede, ‘İyilik bulaşıcıdır’ sloganı ile “İyilik Atölyesi” çalışanları konuk olacak.

Daha Bitmedi programın diğer bölümlerinde ise; Mutfakta Yemek Yazarı Elif Korkmazel ıspanaklı tart ve ayvalı kurabiye tarifi veriyor. Doktorlar bölümünde ise Dr. Fevzi Özgönül neler tüketilmeli, nelerden uzak durmalı, neden çabuk acıkıyoruz ve neden doymuyoruz tüm bu soruların cevabını izleyenlere aktarıyor. Ontodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat, ağız – diş sağlığına ve diş telleri hakkında tüm bilgileri ince ayrıntısı ile veriyor.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş Show TV 31 Ocak 2018 Çarşamba izle

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 14 Mayıs 2018

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 7 Haziran

Yorumlar

Bugün izle