12 Mart Pazartesi Zahide Yetiş izle Gürcan Hanım ilaç yüzünden Duygularını kaybetti

12 Mart Pazartesi Zahide Yetiş izle Gürcan Hanım ilaç yüzünden Duygularını kaybetti
Bu yayını değerlendir


Zahide Yetiş 12 Mart 2018, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş 12 Mart, Zahide Yetiş bugün Duygularını kaybeden kadın Gürcan Hanım!

3 yıl önce içtiği bir ilaç yüzünden duygularını kaybettiğini söyleyen Gürcan Hanım, hiçbir şey hissedemediği için hayatının mahvolduğunu dile getirdi. Gürcan Hanım Zahide Yetiş’ten canlı yayında yardım istedi.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş 30 Mayıs

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

TIKLA >>>  Zahide Yetiş // Dr. Elif Güveloğlu // Afrodit'in parlak göz salatası


BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.