Zahide Yetiş 12 Nisan 2018 Dr. Hayati Akbaş

Zahide Yetiş 12 Nisan 2018 Yemek Yazarı Elif Korkmazel sebzeli kek ve çikolatalı karamelli tart tarifi verirken, Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahı Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın ilaç kullanımında yapılan en büyük hatalar neler, ne zaman doktora başvurmalıyız sorularını yanıtlıyor. Ayrıca Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş estetik ameliyatlarına dair merak edilenleri anlatıyor.

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Düzenli olarak her gün Show TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Show TV Yayın akışı 12.04.2018 salı akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Show TV Yayın Akışı 12 Nisan 2018 – Perşembe

05:30 KALP ATIŞI
07:30 ÇOCUKTAN AL HABERİ
09:00 ZAHİDE YETİŞ‘LE
12:00 NEFİS TARİFLER
13:00 GELİN EVİ
15:00 SEDA SAYAN‘LA
18:45 SHOW TV ANA HABER
20:00 SERVET
22:30 SERVET

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Zahide Yetiş 12 Nisan 2018 Dr. Hayati Akbaş” için 3 yorum

  • 26 Haziran 2018 Salı tarihinde, saat 19:03
    Permalink

    Zahide Yetiş bugünkü bölüm ~ Zahide Yetiş 26-06-2018 16:03:49

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.